Pühapäev 15 September 2019

Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on Iluproff?

Iluproff on professionaalse ilu kodu. Siit leiad professionaalsete hooldustoodete kasutajakogemused ja hinnangud, ilu-uudised ning nipid-nõuanded.

Kellele on Iluproff mõeldud?

Professionaalsed ilu- ja hooldustooted maksavad palju ning kui ost osutub valeks, võib lisaks suurele pettumusele kaasneda ka korralik materiaalne kahju. Iluproff koondab endas professionaalsete ilu- ja hooldustoodete sõltumatud kasutajakogemused, olles heaks abimeheks enne ostu sooritamist.

Kes Iluprofi tooteid testivad?

Professionaalseid ilutooteid võivad testida kõik, kes on registreerunud Arvamusliidrite Klubi liikmeks.

Liitu Arvamusliidrite Klubiga!

Kuidas tootetestid läbi viiakse?

Kui Iluprofile saabuvad testimiseks tooted, saadetakse Arvamusliidrite Klubile e-maili teel info testitavate toodete kohta. Esimesed sobiva naha- või juuksetüübiga inimesed, kes konkreetsele tootetestile registreeruvad, saavad õiguse toodet testida. Iluproff jälgib, et tooteid ei testiks järjest ühed ja samad inimesed.

Testijad saavad tooted kätte posti teel ning tooteid testitakse kahe nädala jooksul. Kõik testijad saavad tagasiside ankeedi, mis tuleb kindlaks kuupäevaks interneti teel täita. Iluproff vaatab ankeedid üle ning arvestab tootearvustuse koostamisel testijate arvamuste ning hinnangutega. Juhul, kui testija ankeeti kokkulepitud ajaks ei täida ega tagasta, eemaldatakse ta testgrupist ning sellega ta uuesti liituda ei saa.

Kõik tooted saadetakse testimisse heas usus, et Arvamusliidrite Klubi liikmed osalevad testimises omal vabal tahtel ning annavad endast parima, et toodet objektiivselt hinnata ning kirjeldada. Kui Iluprofile tundub, et testija on pahatahtlik või ajendatud mingitest muudest eesmärkidest, võib toimetus testija arvamust mitte arvesse võtta ning ta testgrupist eemaldada.

Kas testija peab ise arvustuse kirjutama?

Toote testija hindab toote erinevaid omadusi 10-palli skaalal ning tal on võimalik kasutuskogemust oma sõnadega kirjeldada ning soovi korral midagi eraldi rõhutada või välja tuua. Iluproff koondab arvamused ja hinnangud ning koostab selle põhjal artikli, mis ilmub Iluprofi veebis Toodete Tuleproovi kategoorias. Testija ise artiklit kirjutama ei pea. 

Kuidas toode Iluprofile testimisse saata?

Kui Sa oled professionaalsete toodete maaletooja või esindaja ning soovid oma tooteid Iluprofile testimiseks saata, võta palun ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ning leiame sobiva lahenduse!

Otsid midagi kindlat?