Pühapäev 15 September 2019

Macadamia Natural Oil Healing Oil TreatmentMacadamia Natural Oil hooldustooted on oma kvaliteedi poolest teatud ja tuntud üle maailma. Tooted teeb eriliseks uuenduslik makadaamia pähkliõli ja argaania seemneõli segu, mis hooldavad ja taaselustavad juukseid parimal ja kiireimal võimalikul moel ning seda olenemata juuksetüübist. Macadamia Natural Oil tootesarja alustalaks on Healing Oil Treatment ehk makadaamiaõliga tervendav juukseõli, mida on saadaval neljas erinevas suuruses: 10ml, 30ml, 125ml ja 300ml. Kodus kasutamiseks on mugavad ja mõistlikud suurused esimesed kaks. 

Kasutusmugavuse poolest 10ml ja 30ml pakendid just ei hiilga, ilmselgelt on mugavam endale vajalikku kogust toodet peopesale saada pumbaga pudelist (125ml ja 300ml), mis on kodus kasutamise jaoks veidi liiga suured kogused. Samas ei ole ka väiksemalt tootelt korgi mahakeeramine ja avatud pudelisuust õli väljavalamine just üle mõistuse keeruline. Pudelikaela saab samuti vastu peopesa puhtaks pühkida ning õli on piisavalt viskoosne, et välja ei voolaks liiga ootamatult liiga suurt tootekogust. 

Nagu eelnevalt mainitud, sisaldab Macadamia juukseõli makadaamia pähkliõli ja argaania seemneõli, lisaks veel E-vitamiini ning Omega-7 rasvhapet. Õli on kerge tekstuuriga ja kiirelt imenduv ning hooldab ja kaitseb juukseid kahjuliku UV-kiirguse eest. Lõhn on õlil pigem magus ning see püsib pärast kasutamist vähemalt pool päeva juustes. Seega tasub enne toote ostmist võimaluse korral selle lõhnaga eelnevalt tutvuda ning kui see tundub tõeliselt vastumeelne ja väljakannatamatu, siis alternatiivseid tooteid proovida. 

Macadamia Natural Oil juukseõli võib viimistlusena kasutada nii kuivadel kui ka niisketel juustel. Kui soovite toote niisutavat mõju mitmekordistada, segage väike kogus õli oma igapäevase juuksepalsami või -maski hulka ning laske kauem mõjuda. Juukseõli mõju on kohe tunda ja näha: juuksed on siledad, läikivad ning siidiselt pehmed juba pärast esimest kasutuskorda. Eriti kuivade, kahuste ja rikutud juuste puhul tuleb protseduuri korrata, kuni juuste seisukorraga rahul olete. 

Macadamia Natural Oli tooted on laialdaselt kättesaadavad, müügil nii veebipoodides kui ka ilukauplustest (I.L.U., Ideaalkosmeetika jne.). 10ml juukseõli hind jääb 7€ juurde, 30ml toode maksab orienteeruvalt 14€. 

 

 
 
8.9 SUUREPÄRANE

Liitri hinda arvestades kallis toode, kuid juuste tervendamiseks piisab juba väiksest kogusest. Tõeliselt imeline abimees kahjustatud juuste puhul!

  • Pakend 8
  • Lõhn 8
  • Kasutusmugavus 9
  • Toimimine 10
  • Hind 7
  • Kättesaadavus 10
  • Soovitan 10

Otsid midagi kindlat?