Pühapäev 15 September 2019

Living Proof No Frizz šampoon ja palsamJennifer Aniston on ütlemata geniaalne reklaamnägu. Noorem generatsioon ei pruugi temast midagi teada või arvata, kuid vähemalt 30+ naistele on tema juuksed kinnisideeks olnud alates hetkest kui "Sõbrad" eetrisse lasti. Selles mõttes on Living Proofil vähemalt pool võitu käes: kes ei tahaks kasutada tooteid, mille on välja töötanud ettevõte, mille üks omanik Jennifer Aniston väidetavalt on. Nii kaunite juuste omanik ei saa ju eksida! Või saab? Proovime järgi!

Kuna suvi ja päike on oma laastamistöö teinud ning peas olevad asjad ei meenuta mitte juukseid, vaid heinakuhja, langeb esimesena valik toodetele, mis lubavad juustest kahu eemaldada. No Frizz šampooni ja palsamit on saadaval kahes suuruses: 60ml, mis mahub parasjagu pihku ning mida on hea kaasa võtta nii spordiklubisse kui reisile, ning 236ml täissuuruses toode, mis sobib kenasti vannitoa riiulit kaunistama. Just kaunistama, sest Living Proof tootepakendid on piisavalt erilise kujundusega, et silma jääda, samas piisavalt stiilselt, et mõjuda.. stiilselt. Jah, just stiilne ongi läbiv omadussõna, mida selle brändi puhul kasutada. Kas kujutate ette, et Jennifer lubaks endale midagi stiilivaba?

Kork avaneb veidi jõudu rakendades ning ninna tungib šampooni mõrkjas-magus parfüüm, mis annab aimu, et tegemist on kõrgemast klassist tootega. Šampooni kohta kirjutab tootja, et tegemist on sulfaadi-, silikooni- ja õlivaba tootega, mis sobib ka keemiliselt töödeldud ning kahjustatud juustele ning muudab nad niiskust eemale tõrjudes kahuvabaks, siledaks ja säravaks. Samuti lubab Living Proof, et juuksed püsivad kauem puhtad ning neid ei pea nii tihti peseme kui teiste šampoonidega. Päriselt, nii hea ongi?

Päriselt, nii hea ongi! Koos palsamiga (mis lõhnab täpselt sama hästi kui šampoon), mida tuleb pärast juuste pesemist kuni kaks minutit juustes hoida ja seejärel välja loputada, on tulemus lihtsalt imetlusväärne. Juuksed on tõepoolest siledad, sõrmed ei takerdu igal sammul pusadesse ning vannituba täidab mõnus ja luksuslik aroom. Kui tavaliselt tunnen tugevat vajadust järgmisel hommikul uuesti juukseid pesta, siis No Frizz šampoon ja palsam on juuksed nii kergeks ja õhuliseks muutnud, et otsest vajadust juukseid pesta ei tunne. Kui just ei taha niisama oma juukseid luksuslikus vahus hellitada ning mõnusat parfüümi nautida...

Living Proof'i toob maale Salonshop ning tooted on saadaval nii Salonshopi veebipoes kui kõigis Salon+ salongides. Hinnad on toodetel päris korralikud: 60 ml šampoon ja palsam maksavad kumbki 9.90€, täissuuruses toote eest tuleb välja käia juba 24€-25€. Ehk tõesti jagub toodet kauemaks kui tavaliselt, kui juuksed ka kauem puhtad püsivad, kuid šampooni ja palsami eest 50€ välja käia tundub siiski väga suur summa. 

 
 
 
8.6 SUUREPÄRANE

Šampooni ja palsami kohta on toodetel päris krõbe hind. Samas tooted tõesti toimivad ning muudavad kuivad ja kahused juuksed taas siledaks ja läikivaks.

  • Pakend 8
  • Lõhn 8
  • Kasutusmugavus 10
  • Toimimine 10
  • Hind 6
  • Kättesaadavus 8
  • Soovitan 10

Otsid midagi kindlat?