Pühapäev 15 September 2019

Living Proof No Frizz niisutav viimistluskreem on mõeldud No Frizz šampooni ja palsami eeskujuliku toime loogiliseks jätkuks. Samas ei ole niisutav viimistluskreem pelgalt turunduslikel eesmärkidel välja mõeldud lisatoode, millega oleks hea kergeusklikele lisamüüki teha, vaid tõeliselt hea toode ka üksi ja eraldiseisvalt kasutades. 

Living Proof No Frizz Nourishing Styling Cream on müügil kolmes suuruses: käepärane ja eriti nunnu 60ml reisisuuruses toode, 118ml kreem, mis iseenesest pole ka liialt suur, et kotti pista ja kaasa võtta, ning 236ml toode, mis oma suuruselt sobitub ideaalselt šampooni ja palsami kõrvale kodusesse vannitoa riiulisse.

Viimistluskreem ei sisalda sulfaate, silikoone ega õlisid ning on turvaline valik ka värvitud ja keemiliselt töödeldud juuste puhul. Viimistluskreem tõrjub väliskeskkonna niiskust 70% paremini kui õlid ja silikoonid, niisutab juukseid sügavuti ilma neid raskeks ja rasvaseks muutmata. Hoiab juuksed kauem puhtad ning siidiselt siledad ning loomulikult eemaldab kahu. No Frizz viimistluskreem lõhnab sama stiilselt kui sama sarja šampoon ja palsam, nii et kõiki tooteid koos kasutades ei teki erinevate lõhnade konflikti.

Viimistluskreemi juures on kõige parem see, et ta ei ole kohustuslik kolmas või neljas lüli No Frizz toodete jadas, vaid seda võib täiesti julgelt kasutada ka iseseisva tootena. Kasutades No Frizz niisutavat viimistluskreemi pärast ükskõik millist šampooni ja palsamit, on tulemuseks ikkagi siidiselt pehmed, siledad ning samas kerged ja õhulised juuksed, mis ei ole kahused ning ei vajagi pidevat pesemist. 

Living Proof sarja toob maale Salonshop ning kõik tooted on müügil Salonshopi veebipoes, samuti Salon+ ja teistest hästi varustatud salongides. 60ml toode maksab orienteeruvalt 14€, 118ml toode 26€ ning 236ml toode 36€. Kui kõiki No Frizz kahust vabastavaid tooteid osta ei jaksa, siis Living Proof No Frizz Nourishing Styling Cream võib olla kõige mõistlikum valik - seda jagub kauemaks ning kahuvaba mõju on olemas sõltumata sellest, mis šampooniga juuksed eelnevalt pestud on. 

 
 
 
8.4 SUUREPÄRANE

Suurepärane niisutav viimistluskreem, mis eemaldab juustest kahu, just nagu lubatud.

  • Pakend 8
  • Lõhn 8
  • Kasutusmugavus 9
  • Toimimine 10
  • Hind 6
  • Kättesaadavus 8
  • Soovitan 10

Otsid midagi kindlat?