Pühapäev 15 September 2019

Inebrya Ice Cream juuksehooldussarja on lisandunud sagedaseks kasutamiseks ning kõigile juuksetüüpidele sobiv šampoon. Šampooni teeb eriliseks mentooli sisaldus, mis stimuleerib juuksekasvu, tugevdab juukseid ning on eriti värskendava mõjuga, mis aitab hommikul ka kõige unisemad silmad avada. 

Refreshing šampoon on saadaval 300ml ja 1000ml suurustena, reisisuuruses pakendit antud tootel pole. 300ml šampoon on mõnusalt saledas pudelis, mis teeb selle käes hoidmise ka duši all mugavaks ja turvaliseks: pole ohtu, et pudel käest libiseb. Samas võib probleeme tekitada pudeli kõrgus, kuna kõikide riiulite vahedesse ei pruugi ta lihtsalt mahtuda. 1000ml pudelile on võimalik juurde osta spetsiaalne pump, mis teeb šampooni kättesaamise pudelist tunduvalt lihtsamaks ja mugavamaks.

Inebrya värskendav šampoon vahutab rikkalikult ning lõhnab tõeliselt värskelt ja mentooliselt. Peanahk õhkab, duširuum on värskust täis ning üleüldiselt on ergastatud ning väga teotahteline tunne. Seda isegi hommikul kell 6, kui õigupoolest peaks tahtma ainult magada. Seega võib just see toode olla asendamatu abivahend unekottidelt une silmast peletamisel. Tasub vähemalt proovida!

Pärast šampooni kasutamist on juuksed võrdlemisi siledad ja hästi hooldatavad, kuigi ausalt öeldes tundub kummaline, et tehakse veel šampoone, mis ei olegi palsamiga komplektis. Jah, sellel tootel ei ole tõesti samast sarjast palsamit, mis ometigi ei tähenda, et šampoon palsamit ei vajaks. Ehk et tuleb olla loov ja leida mõni teine hea palsam, mis selle šampooni ja tema suurepärase mentoolise olemusega sobiks. Võib-olla hoopis mõni mask? Või juustesse jäetav pihustatav palsam? Valikuvõimalusi on mitmeid! Kui oled loova lähenemise pooldaja, siis siin võib olla hea võimalus juuksehooldusesse veidi rohkem mängulisust tuua. Kui oled pigem otsustusvõimetute hulgast ning suur valik teeb silme eest kirjuks, siis tekitab see šampoon tõenäoliselt rohkem probleeme kui neid lahendada suudab.

Inebrya tooteid on võimalik osta Tradehouse veebikaubamajast, kauplustest ning hästi varustatud juuksurisalongidest. 300ml šampooni jaehind jääb 6€ juurde, 1000ml toote eest tuleb välja käia orienteeruvalt 10€. Arvestades seda, et tegemist on professionaalse ja kvaliteetse juuksehooldusega, on see hind ikka vägagi mõistlik.

 
 
 
9.2 PARIM VALIK

Suurepärase värske lõhnaga šampoon, mille hind ja kvaliteet on väga hästi tasakaalus.

  • Pakend 9.4
  • Lõhn 9.2
  • Kasutusmugavus 9.8
  • Toimimine 8.6
  • Hind 9
  • Kättesaadavus 9
  • Soovitan 9.2

Otsid midagi kindlat?