Pühapäev 15 September 2019

Vähe on neid, kes saavad olla õnnelikud kaasasündinud juuksevärvi üle. Enamik naisi soovib siiski oma juuksevärvi vastavalt vajadusele ja meeleolule muuta, ning seetõttu on ka värvikaitsega juuksehooldustooted alati ühed enim otsitumad ning nõutumad tooted. Joico Color Endure komplekt on üks neist, mis lubab, et hoiab värvi juustes kauem, kui see seal niisama püsiks. Kas Joico lubadused peavad vett? 

Loogiliselt võttes saaks juuksevärvi paremat püsimist tõestada vaid nii, kui oleks võimalik samal ajal elada kahte elu. Ühes peseksid juukseid värvikaitsva šampooniga, teises *tavalise* šampooniga. Ja siis saaks peegli ees vaadata, kummal minal on kirkam värv juustes. Kuna seda teha ei saa, siis peab usaldama salapärast kõhutunnet, mis ütleb, kas see šampoon on piisavalt hea ja värvi kaitsev mitte. Jah, tunnetel on ilumaailmas võlujõud.

Joico tooted näiteks tekitavad täpselt sellise tunde, nagu oleksid juuksuri juures. Nad lihtsalt lõhnavad nii hästi ja see ei ole üldse mitte ebaoluline argument, kui kaupluses šampooni valitakse. Nii sagedasti kasutataval tootel, nagu šampoon ja palsam seda on, peab lihtsalt olema väga hea ja meeldiv lõhn. Ja seda maagiat Joico tunneb. 

Joico Color Endure tooted on saadaval mitmes erinevas suuruses. Tavasuurus on 300ml, pumbaga pudelid on 500ml ja 1000ml. Pumbad on Joicol töökindlad, ei ummistu ega purune kergelt, ning toodete kogus, mis pumpadest välja tuleb, on igati mõistlik. Hoolimata sulfaadivabadusest, vahutab šampoon täiesti korralikult ning juba enne palsami kasutamist on juuksed mõnusalt siidised ja siledad. Palsam on mõnusalt kreemja konsistentsiga ning jätab tõesti juuksed lihtsalt kammitavaks ja hooldatavaks. Pikkade juuste puhul võivad juukseotsad ikkagi kuivaks jääda, kuid sellisel juhul aitab juukseotsaõli. 

Esialgse siidise sileduse ja kerguse nullib päeva lõpuks tunne, et juuksed on ikkagi rasked ning kaotanud oma hoidvuse. Tundub, et juukseid on vaja pesta vähemalt üle päeva, kui mitte isegi tihemini. Värvikaitsvuse kohta millegi kindla väitmiseks peaks sooritama laboritestid, kuid tunne ei ole selles osas üldse mitte kehv. Juuksevärv on ka poolteist kuud pärast värvimist kirgas ja särav, kuigi päris sama tooni, mis pärast juuksuri juurest väljumist, pole ta kindlasti hoidnud. 

Joico tooted on kättesaadavad nii Salon+ esindussalongides kui ka loendamatute edasimüüjate juures, veebipoodides ja soodusportaalides. Joico Color Endure komplektide originaalhinnad on väga krõbedad: 300ml+300ml komplekti normaalhind on orienteeruvalt 40€ ning 500ml+500ml komplekti normaalhind orienteeruvalt 60€, kuid peab ikka väga hästi otsima, et sellise hinnaga tooteid leida ja osta. Üldiselt on Joico tooted kuskil ikka sooduspakkumises ja kui ostu õigesti ajastada, siis vähemalt 50% soodustus peaks olema igal juhul saavutatav. Ja kuigi lõhn on toodetel väga hea, siis sellise hinna eest, ka 50% soodustusega, ootaks neilt veel mingit väärtust. 

 
 
 
7.6 VÄGA HEA

See toode lõhnab just nii nagu juuksuri juures, kuid normaalhinnaga ei tasuks seda osta.

  • Pakend 9
  • Lõhn 8
  • Kasutusmugavus 10
  • Toimimine 7.5
  • Hind 3.5
  • Kättesaadavus 9.5
  • Soovitan 5.5

Otsid midagi kindlat?