Pühapäev 15 September 2019

On teada-tuntud tõde, et kõige magusam ilu-uni algab sel hetkel, kui hommikune äratus on esimest korda edasi lükatud. Kõige suuremad ilu-une (ja niisama sissemagamise) sõbrad on loomulikult need kiirabi-tooted, mis aitavad välimuse selliselt sättida, et pole arugi saada, et dušš on vahele jäänud või juuksed värskelt pesemata. Kuivšampoon on üks neist toodetest, mis aitab hädast välja nii kiirel hommikul kui ka õhtul enne üritust, andes kiire värskenduse väga vähese vaeva ja ajaga. 

Schwarzkopf Professional Osis+ pudel on selline, millest niisama tuima pilguga juba mööda ei lähe. Pudel on küütevalt punane ja võidab koheselt tähelepanu. Võib isegi öelda, et see toote välimus sisestab usaldust ja tungivat soovi see endaga koju kaasa viia. 300ml on suuruse mõttes täpselt selline mõnus peotäis toodet, millele võib kindel olla, et seda jagub kauemaks kui vaid paariks korraks. 

Kuivšampooni tuleb kindlasti enne kasutamist raputada ning juuste juurtele pihustada ca 20cm kauguselt. Toode on väga meeldiva naiseliku lõhnaga, mis samas ei ole liiga domineeriv ega terve päeva saatev. Pihusti nupp eriti puutetundlik ei ole: kerge puudutuse peale ei toimu veel midagi, kuid kui toode pudelist välja tulema hakkab, siis teeb ta seda mõnuga. Kuivšampoon väljub üsna järsu joana ning jätab juustesse esialgu päris tugevad valged triibud. Blondide juustega pole see probleem, aitab katta ka väljakasvanud juuksejuured, brünettidelt eeldab kuivšampooni kasutamine piiripidamise oskust ning taktitunnet. 

Juukseid harjates valge kiht kaob, kuid kergelt tuhmjas-heledam mulje tumedatele juustele siiski jääb. Ehk õige pisut ja vaevumärgatav, nii et kõrvalised isikud seda vast ei märkagi. Šampoon annab samas juustele mõnusa õhulisuse ning lisaboonusena ka kerge hoidvuse. Juuksed pole soengusse fikseeritud, kuid kohev soeng ja kerge hoidvus püsivad väga hästi kogu päeva. Kui sõrmedega läbi juuste tõmmata, siis võib tunda kergelt pulbrilist tunnet, kuid üldmulje on veenev ja ilu-uni end igati õigustanud.

Schwarzkopf Professional Osis+ tooted on laialdaselt kättesaadavad nii parimates juuksurisalongides kui ka kaubamajades. 300ml toode maksab orienteeruvalt 14€ ning mõistlikult kasutades jagub teda mitmeks kuuks. Liiga tihti seda kasutada ei sooviks, kuid kiired hommikud päästab väga veenvalt ära, nii et riiulil võib ta igal juhul oma koha sisse võtta ning sealt uhkelt ja punaselt vastu särada. 

 
 
8.4 SUUREPÄRANE

Meeldiva lõhnaga, hästi toimiv toode, mis ilu-une austajatel võiks igaks juhuks riiulil valmis olla.

  • Pakend 8.7
  • Lõhn 8.5
  • Kasutusmugavus 8.3
  • Toimimine 7.2
  • Hind 7.9
  • Kättesaadavus 10
  • Soovitan 8.1

Otsid midagi kindlat?