Pühapäev 15 September 2019

Juukseõli on vajalik ja hinnatud ilutoode kõigi juuksetüüpide puhul. Kui tegemist on kuivade ja kahjustatud juustega, siis on juukseõli täiesti asendamatu abimees. L'ANZA Keratin Healing Oil Hair Treatment juukseõli on üks paljudest juukseõlidest, mis lubab kahjustatud juustega imet teha. Kas ja kuidas see tal välja tuleb? Proovime järgi!

L'ANZA juukseõli on müügil kolmes erinevas suuruses: 50ml, 100ml ja 185ml. Saadaval on ka 10ml tester, mis annab hea aimduse, kas toode võiks järjepidevalt kasutades meeldiv ja kasulik olla. Juukseõli või intentsiivhooldusseerum, nagu tootja ise toodet nimetab, sisaldab unikaalset segu keratiinist ja Abessiinia lille õlist. See kombinatsioon muudab juuksed väga siledaks ja pehmeks ning lisab läiget ja sära. Õli on mõnusalt kerge koostisega, imendub väga kiirelt ning ei muuda juukseid raskeks ega rasvaseks. Keratiin on selle toote puhul võlusõna - see tungib juuksekarva sisse ning hakkab selle tekstuuri seestpoolt parandama. Tänu suurele keratiini sisaldusega parandab õli isegi tugevalt kahjustunud juuksed ning taastab nende elastsuse ja paindlikkuse.   

Lõhn on õlil meeldiv: kergelt magus, samas mitte liiga domineeriv, et ei jääks sind terveks päevaks aroomipilvena saatma. Koostis on kergelt imenduv, nii et sobib nii kogu pikkuses rätikukuivadesse juustesse kandmiseks kui ka kuivade juuste juukseotstesse. Sisaldab lisaks juukseid parandavatele omadustele ka UV-ning kuumakaitset, ning kiirendab juuste kuivamisaega suisa 65%. Ja mis kõige tähtsam: juuksed näevad pärat L'ANZA Keratin Healing Oil Hair Treatment juukseõli kasutamist tõepoolest tervemad ja säravamad välja. Ka kuivade juuste tüüp-probleemiga, pusadega, saab õli väga hästi hakkama. 

L'ANZA tooted on saadaval hästi varustatud kaubamajades ja juuksurisalongides. 50ml toode maksab orienteeruvalt 24€, 100ml toode 40€ ning 185ml 67€. Pole just liiga odav lõbu, kuid toote tõeliselt head omadused suudavad juba pärast esimesi kordi tuua elujõu ja sära tagasi ka kõige kuivematesse ja kahjustatumatesse juustesse. 

 

 

 
 
 
 
8.6 SUUREPÄRANE

  • Pakend 8.3
  • Lõhn 8.5
  • Kasutusmugavus 9.1
  • Toimimine 9.8
  • Hind 5.9
  • Kättesaadavus 9.3
  • Soovitan 9.5

Otsid midagi kindlat?