Pühapäev 15 September 2019

Küüslauk on rahvameditsiinis asendamatu abivahend haiguste ennetuses ja ravis ning kõik teavad, kui spetsiifiliselt ta lõhnab ja maitseb. Alter Ego Italy on võtnud küüslaugu ja pannud ta juuksehooldus-vahenditesse, kus see annab juustele tagasi nende tugevuse ja elujõu. Aga küüslauk? Kes seda endale juustesse tahaks panna?

Tuleb välja, et küüslaugumask on nii populaarne ja armastatud toode, et seda tuleb ainult kahes suuruses: suurena (500ml) ja väga suurena (1000ml). Mõlema pakendi lisavarustuses on pumbaga kaas, mis teeb toote doseerimise ja kättesaamise väga mugavaks. Kui tootja suudaks pakendi välimuse ka selliseks teha, mis täiesti eemaletõukav ei oleks, siis polekski justkui väga viga..

Kes ootab tootelt vänget ja kibedat küüslaugulehka peab pettuma - toode lõhnab hoopiski kergelt magushapult. Ehk vaid kõige tundlikuma ninaga šampoonisommeljeed suudaksid tootepõhjas küüslauku tunda. Koos vitamiinide ja mineraalsooladega loomulikult. Kõige toimeainede koostöös on küüslaugušampoon mõeldud kahjustatud ja keemiliselt töödeldud juuste taastamiseks ja turgutamiseks. Ja seda see toode tõesti ka teeb.

Mask tuleks jätta rätikukuivadesse juustesse umbes 10-15 minutiks mõjuma - see on täpselt selline aeg, mille jooksul jõuab oma keha eest korralikult hoolitseda, et seejärel juuste juurde tagasi tulla. Mask ei ole oma intensiivse loomuse tõttu kindlasti igapäevaseks kasutamiseks, piisab kui seda kasutada kord-paar nädalas. Ja millised on juuksed pärast maski kasutamist? Siidised, pehmed, siledad ja sulgkerged - isegi rohkem kui toode lubab.

Alter Ego Italy küüslaugumaski ametlik esindaja on Eesti suurim professionaalne ilukaubamaja Tradehouse ning toode on müügil nii nende veebikaubamajas, tavapoodides kui ka brändi esindussalongides üle Eesti. 500ml toote hind on orienteeruvalt 8€, 1000ml toode maksab 15€. Lausa hämmastav kliendisõbralikkus koguse ja hinna suhte kohapealt.

 
 
8.7 SUUREPÄRANE

Suurepärase hinna, koguse ja kvaliteedi suhtega profitoode, mis tõepoolest tugevdab ja silub katkiseid ja kahjustatud juukseid.

  • Pakend 7.2
  • Lõhn 8.3
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 9.5
  • Hind 10
  • Kättesaadavus 8.1
  • Soovitan 9.3

Otsid midagi kindlat?