Pühapäev 15 September 2019

Kuivadele ja õhukestele juustele on mõeldud loendamatu arv tooteid, mis omakorda ei tähenda, et pikkade ja tihedate, kohati isegi karmide juuste hooldamine kuidagi lihtsam oleks. Wella Professional pakub selleks välja Brilliance sarja kuuluva spetsiaalselt pikkade ja paksude juuste šampooni ja palsami, millel on ka juuksevärvi säilitav mõju. Proovime järgi, kuidas need tooted oma tööd teevad.

Wella Professional Brilliance Thick šampoon ja palsam on saadaval mitmetes erinevates suurustes, alustades 50ml, lõpetades 1000ml tootega. Valikurohkus annab võimaluse valida sobiva suurusega toote nii koju dušinurka kui ka reisikotti. Standardsuuruses pudelid on üsna nägusad, pealt matistatud pinnaga ning silmatorkavat värvi. Nii kvaliteetseid tooteid ei pea kindlasti oma vannitoas ju peitma ja häbenema. 

Esimene asi, mis šampooni puhul meeldivat tunnet tekitab, on selle toote lõhn. Täpselt selline "juuksuri-juures" lõhn ning usaldus toote vastu kasvab. Peab ütlema, et nii šampooni kui ka palsamit kulub ka pikkadele juustele pigem vähe. Šampooni puhul piisab tõesti mündisuurusest kogusest, et juuksed esimesel korral puhtaks pesta. Ning palsami puhul piisab samasuurest kogusest, et muuta juuksed siidiselt siledaks. Palsam imendub väga kiiresti juustesse, nii et esmapilgul võib jääda mulje, justkui oleks vaja toodet lisada. See tunne on aga petlik, sest lõpptulemus jääb ka väikse kogusega siidiselt sile, kerge ja pehme. Juuksed püsivad kaua puhtad, mis omakorda tähendab, et juukseid ei ole vaja nii tihti pesta. Mis omakorda tähendab seda, et neid tooteid jagub üsnagi pikaks ajaks. 

Juuksed on pärast Wella Professional Brilliance Thick tooteid tõeliselt kerged, pehmed ja siidiselt siledad, nii et võib öelda, et tooted teevad tõesti seda, mida lubavad. Värvi hoidmist on raske kommenteerida, kuna ei tea, kui kiiresti kuluks värv samal ajal mõne teise šampooniga pestes. Juuksed näevad aga terved ja säravad välja küll, nii et kahjuks nad kindlasti ei tulnud.

Wella Professionals tooted on müügil pea kõigis ilutoodetele spetsialiseerunud kauplustes ning kaubamajades, lisaks ka juuksurisalongides. 250ml šampoon maksab orienteeruvalt 12€, 200ml palsam orienteeruvalt 14€. Arvestades seda, et ühest tootest võib jaguda paariks kuuks, siis on hind vägagi mõistlik. 

 

8.9 SUUREPÄRANE

Väga hea kvaliteediga šampoon ja palsam, mis muudavad pikad ja karmid juuksed siidiselt pehmeks ja siledaks.

  • Pakend 9
  • Lõhn 9
  • Kasutusmugavus 9
  • Toimimine 9
  • Hind 8
  • Kättesaadavus 9
  • Soovitan 9

Otsid midagi kindlat?