Pühapäev 15 September 2019

Davines tõi juba mõni aeg tagasi turule uued juuksehooldusvahendid, mis on toredalt köitvate nimedega. MINU šampoon ja palsam on juuksevärvi kaitsvad tooted. Kuidas nad toimivad ja kas nad on tõesti nii MINU kui silt pudelil hüüab, uurime välja!

Davines MINU šampoon ja palsam näevad tõeliselt lihtsad välja: ei mingeid kirevaid pudeleid ega silte. Kui šampooni pudeli kohta võib öelda, et see on kergelt piimjas, siis palsam on pandud tavalisse plastiktopsi, kui nii väljendada võib. Ühest küljest näeb tõesti põnev ja taotluslikult öko välja, teisest küljest tekitab palsami transportimine sellises anumas pigem kahtlusi ja kõhklusi: kas see kaas peab või voolab sisu kosmeetikakotis transpordi ajal laiali? Olgu tõe huvides ära öeldud, et kosmeetikakoti sisu huvides seda eksperimenti läbi viima ei hakatud. Küll aga sobiksid MINU 75ml tooted justnimelt kaasavõtmiseks imehästi.

Šampoon ja palsam on kergelt sinakas-rohelist värvi ning lõhnavad nii tugevalt, et juuksepesu saab aroomiteraapilised mõõtmed. Tooted sisaldavad kappariõieekstrakti, millel on juuksevärvi kaitsev mõju ning mille lõhn jääb juustesse püsima ka pärast juuste loputamist. Kellel on tugevate ja esiletungivate lõhnadega probleeme, sellele see toode väga hästi tõenäoliselt ei sobi. Kui šampooni pudelist kättesaamisega probleeme ei ole, siis palsami kaevandamine purgist on tülikas nagu purkide puhul ikka. Raske on õiget kogust korraga kätte saada ning eriti piinarikkaks muutub see siis, kui toodet on jäänud purgi põhjale vaid õhuke kiht. 

Nii šampooni kui palsamit kulub juuste pesemise ajal suhteliselt vähe. Pärast pesu on juuksed siidised, läikivad, siledad ning püsivad üsna kaua puhtad. Kas juuksevärv püsib paremini ja kauem juustes kui mõne teise tootega, on raske öelda, kuid juuksed läigivad küll ilusti. Ning tooteid kasutades on hea teada, et nii šampoon kui palsam on sulfaadi- ja parabeenivabad. 

Davines MINU šampoon ja palsam on saadaval erinevates suurustes (75ml, 250ml, 1000ml) nii ilukauplustes kui juuksurisalongides. Orienteeruv šampooni hind on 75ml 6€, 250ml 13€ ning 1000ml 36€. Palsami hind on orienteeruvalt 6€, 15€ ning 53€. Kui toodete lõhn meeldib ning neid ühest kohast teise transportima ei pea, siis on tegemist juuksehooldusega, mida kindlasti proovida tasuks. 

 

 

8.1 SUUREPÄRANE

Kui toodete lõhn sobib ning neid ühest kohast teise transportima ei pea, on tegemist kindlasti põneva juuksehooldussarjaga, mida proovida.

  • Pakend 7.5
  • Lõhn 7.5
  • Kasutusmugavus 8
  • Toimimine 8.5
  • Hind 9
  • Kättesaadavus 9
  • Soovitan 7.5

Otsid midagi kindlat?