Pühapäev 15 September 2019

Keratiin on koostisosa, mille positiivsest mõjust räägitakse legende. Juuksed kipuvad pea kõigil naistel korra-paar aastas turgutust vajama ning keratiini sisaldavad tooted on vägagi hinnas. Tahe Botanic Keratin Gold šampoon ja mask on vägagi kutsuva välimuse ja paljulubava nimega. Kas nad suudavad katkised ja nõrgad juuksed päästa – uurime järele!

 

Tahe Keratin Gold šampoon ja mask on saadaval kahes erinevas suuruses: 300ml ja 800ml. Šampooni puhul on harjumuspäraseks otsida toetavat palsamit, mida selles sarjas aga polegi. Olemas on aga mask, kuid kuna maski ei soovitata tavapäraselt kasutada üle 1-2 korra nädalas, siis tihedama juuksepesu korral on tekkimas dilemma: mida siis palsamina kasutada võiks kui juuksed pärast pesu pusas on ja palsamit nõuavad? Kui juukseid aga pestagi 1-2 korda nädalas, siis on see kombinatsioon väga hea.

 

Tahe Botanic Keratin Gold toodete puhul ei saa üle ega ümber pakendist. Pakend eristub kindlasti konkurentidest juba kuju poolest, samuti on pudelid-purgid pärlmutterjad ning kuldselt säravad, mis omakorda toetab toote nimetust ning jätab tootest luksuslikku ning kalli mulje.

 

Pettuma ei pea ka šampooni ja maski nähes: tooted on samuti kuldselt sillerdava koostisega, mis on väga huvitav ning võib juba etteruttavalt öelda, et see kerge sära ja sillerdus jääb peale nii juustele kui ka kehale. Nii et kui pärast nende toodetega juuste pesemist peeglisse vaadata, siis võib näha, et ka õlad, käed jne on väiksete kuldsete säratäpikestega pikitud.

 

Tooted ise lõhnavad üsnagi magusalt ja spetsiifiliselt, nii et tundlikuma ninaga inimest võib see veidi häirima hakata. Eriti kuna lõhn jääb juustesse ka pärast maski väljaloputamist ning saadab vähemalt päeva esimesel poolel. Šampoon vahutab hästi, kuid tunne on, et seda kulub konkurentidega võrreldes võib-olla mõnevõrra rohkem. Mask purgis on nagu ikka: vaadata on ilus ja armas, aga kasutamismugavus jätab soovida ning seda eriti toote lõpufaasis. Juuksed aga muudab imeliselt siidiseks ja siledaks - nii et kammi pole vahel vajagi. 

 

Kas tooted teevad seda, mida lubavad? Tõenäoliselt nad juustele halba ei tee, kuid nii uhke pakendi ja sillerdava sisu põhjal ootaks mingit uhkemat ja silmaga nähtavamat tulemust. Ehk on pakend ootused nii üles tõstnud, et sisu ei suuda sellele vastata? Kui mõlemat koos kasutada, siis muudavad nad juuksed tõesti siledaks ja lihtsalt kammitavaks. Šampoonil üksi nii head tulemust ei ole, samas saab maski kombineerida ka teiste šampoonidega. Kindlasti on tegemist põnevate toodetega, mida proovida ja kastetada, pikem kasutamine sõltub rohkem maitse- ja lõhnaeelistustest. 

 

Tahe 300ml Keratin Gold šampooni saab kätte umbes 10€ eest, 800ml pudel maksab juba 20€. Maskid maksavad vastavalt 10€ ja 25€. Professionaalse juuksehoolduse eest on see hind üsnagi mõistlik. Tooted on kättesaadavad hästivarustatud juuksurisalongidest, MG Beauty e-poest ning edasimüüjatelt.

7.9 VÄGA HEA

Luksusliku välimuse ning kullasisaldusega juuksehooldus, mida iga naine peab vähemalt kord elus proovima!

  • Pakend 8
  • Lõhn 7.5
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 8
  • Hind 8
  • Kättesaadavus 7.5
  • Soovitan 8

Otsid midagi kindlat?