Pühapäev 15 September 2019

Hoolimata sellest, millised on meie igapäevased juuksehoolduse vajadused (nt. värvikaitsega või niisutavad hooldustooted), tuleb aeg-ajalt ikka ette, et juukseid on vaja eriliselt turgutada ning tugevdada. Goldwell DualSenses valikus on selleks Rich Repair šampoon ja palsam, mis on mõeldud spetsiaalselt kuivade ja rikutud juuste hoolduseks. Kas ja kuidas tooted toimivad - proovime järele!

Goldwell DualSenses šampoon ja palsam näevad välja sümpaatsed ja usaldusväärsed. Tagasihoidlik ja soliidne valge pakend, mis pole samas liiga lihtne ega odav. Kuldne silt lisab veidi luksuslikkuse hõngu ning kokkuvõttes võib öelda, et mulje on igati professionaalne. Kui pakendi osas millegi üle nuriseda, siis toote tagaküljele kleebitud etiketi üle. Ega seda ju igapäevaselt vaja lähegi, aga kui on soov teada saada, mida toode lubab ja teeb, siis tasub see tekst kindlasti enne duši alla suundumist läbi lugeda. Kiri tuhmub ja etikett koorub pakendilt esimese kasutusnädala jooksul. 

Goldwell DualSenses Rich Repair šampoon lõhnab magusalt, kuid see ei ole pealetükkiv ega ebameeldiv. Pigem tekib "nagu juuksuri juures" tunne, mis professionaalseid juuksehooldustooteid kasutades on vägagi positiivne tunne. Lisaks meeldivale lõhnaelamusele on šampoonis ja palsamis ka kerge kuldne sillerdus sees. Sellest olulisemgi on aga see, et neid tooteid tuleb ühe kasutuskorra ajal kasutada üsna vähe ning neist jätkub pikaks ajaks.

Goldwell DualSenses Rich Repair šampoon ja palsam lubavad, et muudavad juuksed terveks, tugevaks, pehmeks ja elastseks ning seda nad tõesti ka teevad. Juuksed on pärast pesu siidiselt siledad, lihtsalt hooldatavad ning pehmed. Kuivade ja katkiste juuste seiskorra suudavad need kaks toodet üsna lühikese ajaga tunduvalt paremaks muuta.

Goldwell tooted on müügil paljudes juuksurisalongides, Stockmannis, Kaubamajas ja I.L.U kauplustes üle Eesti. 250 ml šampooni hind on orienteeruvalt 10€, samaväärne palsam maksab orienteeruvalt 11€.  

 

8.8 SUUREPÄRANE

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega tooted, mis kuivad ja kahjustatud juuksed taas siledaks ja elastseks muudavad.

  • Pakend 8
  • Lõhn 9.5
  • Kasutusmugavus 9.5
  • Toimimine 9
  • Hind 8.5
  • Kättesaadavus 8.5
  • Soovitan 8.5

Otsid midagi kindlat?