Pühapäev 15 September 2019

Ilusad ja kohevad juuksed on iga naise unistus. Volüümišampoonid ja -palsamid teevad oma töö küll kenasti ära, kuid selleks, et tulemus terve päeva kestaks, on vaja midagi enamat. Schwarzkopf pakub omalt poolt välja Volume Up volüümisprei. Proovime järele, kas see toode tagab kauaihaldatud kohevad juuksed.

Schwarzkopfi volüümisprei pudel jääb silma juba riiulil: pärlmutterjalt punane, kergelt sädelev ning tal on isegi taljekoht! Pudel on käepärase suurusega ning tõepoolest mugav käes hoida. Kork eemaldub pudelilt lihtsa vaevaga ning pihusti töötab sujuvalt. Pudelist pihustub välja ühtlane lakipilv ning suure üllatusena lõhnab see täitsa meeldivalt, võib öelda, et isegi hästi. 

Schwarzkopf soovitab volüümilakki pihustada 30cm kauguselt kuivadesse juustesse ning soeng seejärel vastavalt soovile viimistleda. Tõepoolest, nii toimibki lakk kõige paremini. Kui lakk pihustada niisketesse juustesse, siis jäävad juustesse tugevamad salgud või nö pulgad. Sama juhtub siis kui lakki liiga lähedalt ja liiga palju ühte kohta pihustada. 

Kui Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up juukselakki vastavalt juhendile kasutada, siis on tulemuseks tõepoolest kohevam ning kauakestvam soeng. Kohevuslakk on keskmise hoidvusega, nii et kui päeva jooksul liiga tihti sõrmedega läbi juuste ei tõmba, siis püsib soeng kogu päeva vältel. Rahutute sõrmede korral kipub lakk kiiremini juustest lahkuma. 

Schwarzkopf volüümilaki suurim pluss on see, et kohevus jääb loomulik ja liikuv ning kindlasti ei teki nö kiivri-efekti, mida ei soovi küll ükski naine. Schwarzkopf Professional tooted on müügil Stockmannis, Kaubamajas, I.L.U. kauplustes, Tradehouse Ilukaubamajas ning juuksurisalongides. 250ml pudeli hind jääb orienteeruvalt 13€ lähedale. 

8.9 SUUREPÄRANE

Asendamatu viimistlustoode, mis annab juustele kauakestva kohevuse ja kauni hoidvuse.

  • Pakend 8.5
  • Lõhn 9
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 8.5
  • Hind 9
  • Kättesaadavus 9.5
  • Soovitan 9.5

Otsid midagi kindlat?