Pühapäev 15 September 2019

Kohevate ja kaunite juuste otsingul jõudsime Inebrya Ice Cream Pro-Volume šampooni ja palsami juurde. Kas need juuksehooldustooted toovad ihaldatud tulemuse - proovime järgi!

Šampoon ja palsam on pakendatud Inebrya Ice Cream sarjale omaselt värvi poolest silmapaistvalt. Need konkreetsed tooted on sinepikollastes pudelites, mis koos siniste kirjadega jäävad riiulilt täitsa kenasti silma. 300ml on täiesti paras suurus, et sellega üsna pikka aega kodus hakkama saada. Kellele sellest ei piisa, võib varuda ka 1000ml pudelid.

Kui pakenditest veel rääkida, siis pudelid on sirged ja saledad, võib-olla küll pisut liiga kõrged. Nende pikkusega ei ole probleemi, kui asetada nad vanniservale või üksikule riiulile, kuid kui Sul on kodus klassikaline kolmene dušinurga riiul, siis pead olema valmis selleks, et need pudelid kahele alumisele riiulile oma pikkuse tõttu lihtsalt ei mahu. 

Inebrya Ice Cream toodetele omaselt on needki tooted väga tugeva magusa lõhnaga. Pisut meenutab pirni, pisut vaniljet, pisut midagi muud imalat. Lõhn jääb juustesse ka pärast pesu, nii et kes magusaid lõhnasid ei armasta, need võiksid vaadata kergemalt lõhnavaid tooteid. Magusasõpradele peaks aga need tooted sobima nagu rusikas silmaauku.

Šampooni ja palsamit kulub juuste hooldamiseks mõistlikus koguses, mitte liiga vähe ega liiga palju. Palsami lõpuni kasutamine on tänu pumbale pisut keerulisem kui šampooni puhul, kuid väga suurt kadu siiski ei ole. 

Ja tulemus? Tulemuseks on pehmed, siledad ning õhulised juuksed. Ei lähe juuksed elektrit täis, ei tõmba peadligi ludusse - kohevus on garanteeritud kogu päevaks. Veel parem, kui saaks mõne viimistlustootega selle kohevuse kinnitada. 

Saadaval on tooted Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes ning Inebrya esindussalongides. 300ml šampooni ja palsami hinnad on orienteeruvalt 8€ ja 9€; 1000ml toodete puhul tuleb välja käia vastavalt 15€ ja 16€. 

 

7.9 VÄGA HEA

Hea hinna ja kvaliteedi suhtega volüümitooted, mida tasub julgelt proovida.

  • Pakend 7
  • Lõhn 6
  • Kasutusmugavus 8
  • Toimimine 9
  • Hind 9
  • Kättesaadavus 8
  • Soovitan 8

Otsid midagi kindlat?