Pühapäev 15 September 2019

Toodetesse, mis lubavad teha palju erinevaid asju, võib suhtuda mitmeti. Ühed ütlevad, et palju häid omadusi mahub ikka ühte tootesse. Teised on kindlad, et toode, mis lubab teha palju, ei tee ühtegi asja korralikult. Võtsime Inebrya Pro-Volume 15 ühes toote väljakutse vastu ning selgitame välja: on see toode tõesti nii hea kui lubab või on tegemist pettumustootega?

Inebrya kohevussprei on pakendatud sinepikollasesse karpi, nii et pudel ise jääb poes üsna anonüümseks. Toote kasutamine osutub vägagi käepäraseks: 200ml pudel on piisavalt kerge ja kompaktne, et seda mugavalt käsitleda ning pump töötab kergelt, nii et liigset jõudu rakendama ei pea. Samas pihustub vedelik pudelist välja mitte just uduvihmalaadsete osakestena ning rätikukuivad juuksed võivad lahke toote kasutamise korral taas tilkuma hakata. Toote lõhn on ka "Ice cream" nimetust väärt, olles üsnagi magus. Nii magus, et korraks tekkis kahtlus, kas on ikka hea mõte seda juustesse piserdada.

Mida toode tegi? Juuksed jäid kenasti hoidma ning samas oli mulje ka loomulik. Kohev soeng püsis kui mitte terve päeva, siis vähemalt suure osa sellest ning juuksed nägid head välja. Staatilist elektrit samuti toote kasutamise ajal ei esinenud. Kas see just 15 ühes toode on, see jäägu igaühe enda otsustada, aga vähemalt 4 või 5 ühes on ta kindlasti.

200ml pudeli hind küündib 15€ juurde ning kestab ta vastavalt kasutamissagedusele. Paar-kolm kuud peaks keskmise pikkusega juuste puhul ühe pudeliga hakkama saama küll. Toote leiab Inebrya esindussalongidest üle Eesti ning Tradehouse kauplustest ja veebikaubamajast.

 

 

7.3 VÄGA HEA

Magusa lõhnaga sprei, mis annab juustele kestva kohevuse, kuid kas just 15 erineval moel - jäägu see igaühe enda otsustada.

  • Pakend 7
  • Lõhn 6.5
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 8
  • Hind 6.5
  • Kättesaadavus 7.5
  • Soovitan 7

Otsid midagi kindlat?