Pühapäev 15 September 2019

Professionaalseid juuksehooldustooteid on lugematu hulk, professionaalseid dušigeele mitte nii palju. Silk Oil of Morocco on üks neist brändidest, mis lisaks jooksehooldustoodetele saab ette näidata ka professionaalse kehahooldussarja, mille hulgas on külmpressitud argaaniaõliga sulfaadivabad dušigeelid. On nad oma nime ja hinda väärt? Proovime järgi!

Silk Oil of Morocco dušigeelid tulevad kolmes erinevas suuruses (100ml, 375ml ja 500ml) ja  ja nelja erineva lõhnaga: Maroko roos; apelsin ja greip; kookos ja laim; ning patchouli ja ylang-ylang. Pudelid näevad tumedas kestas head välja, kuigi üldine kujundus ei jäta just liiga professionaalset muljet. 100ml pudel on väga hea suurus trennikotti või reisile, kuigi avatud pudelisuust dušigeeli doseerimine pole just kõige puhtam tegevus. Kaks suuremat suurust tulevad juba koos mugava pumbaga. 

Dušigeelid on väga tugeva lõhnaga ning duši all pesemist Silk Oil of Morocco toodetega võib pidada aroomiteraapiliseks: vali vaid õige lõhn ja efekt, mida soovid saavutada. Dušigeel on siidine ja pehme, vahutab hästi ning jätab ka naha pehmeks ja hooldatuks. Nii et kui ei ole just tegemist eriti kuiva nahaga, siis teoreetilielt ihupiima või kehakreemi pärast selle dušigeeliga pesemist kasutama ei pea. 

Samas ei ole tootekogemuses midagi nii erilist või vau-efekti laadset, mis õigutaks toote krõbedat hinda. 100ml toote eest tuleb välja käia orienteeruvalt 14€, 375ml maksab juba 20€ ning 500ml toode pea 30€. Sellise hinnaklassi juures peaks dušigeel juba kümme aastat nooremaks ning rinnakorvi numbri võrra suuremaks tegema. 

Toode on saadaval maaletooja kodulehel, Rosalind kauplustes ning teiste valitud edasimüüjate juures. 

 

 
 
6.6 KINDEL VALIK

Dušigeel, mis peseb ilusti puhtaks, kuid vau-efekti ei tekita.

  • Pakend 7.1
  • Lõhn 7.3
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 8.4
  • Hind 3.8
  • Kättesaadavus 6.7
  • Soovitan 4.5

Otsid midagi kindlat?