Pühapäev 15 September 2019

Sile, pehme ja kaunilt kumav nahk on iga naise (ja miks mitte ka mehe) parim visiitkaart. Selleks, et nahk terve ja elujõuline välja näeks, tuleks kasutada kehakoorijaid, mis eemaldavad surnud naharakud ning niisutavad ja uuendavad nahka. Skintruth kehahooldussarja kuulub siluv kehakoorija, mis lubab olla eriti õrn ja niisutav tänu sheavõi ja avokaado sisaldusele. Proovime järgi, kuidas selle tootega duši all toimetamine välja näeb.

Skintruth Smoothing Body Scrub kehakoorija on pakendatud üsna suurde purki. Mõõduks antakse 450ml ja see on kaaneni üsna tahke konsistentsiga kehakoorijat täis. Ühest küljest on suur pakend hea - toodet jagub pikaks ajaks. Kui aga saabub see aeg, mil toodet pole enam purgi servani, kerkibki esimene probleem: kuidas kehakoorija purgist välja saada, kui käsi ei ole päris kopakujuliseks loodud. Võib ennetavalt öelda, et pumbaga kaant tootel kaasas ei ole ning ega see pump nii tahke toote puhul ka väga aitaks, pigem ummistuks ja oleks kasutu lisavidin. Seega jääb pakendi puhul soovitada nagu Tootsile: kui tervet purki ei jõua, tee pool. Teisisõnu selleks, et toode lõpuni, ilma suurema akrobaatikata ära kasutada, võiks tootja teha poole väiksema pakendi.

Kehakoorija ise on üsna tugeva ja tuntava kookose lõhnaga. Kellel on selle lõhna vastu allergia või vastunäidustus - proovigu midagi muud, see toode ei meeldi kindlasti! Toode on väga tahke konsistentsiga, tuletades sellega meelde, et see siin pole mingi tühine dušigeel. Ei, see on korralik kehakoorija! Peoga purgist kehakoorijat haarates jääbki pihku kreemitükk või isegi kamakas, kui nii võib öelda. Seda aga ainult õige lühikeseks ajaks. Kehale hõõrudes muutub kreemjas koorija kiirelt ihupiima sarnaseks tooteks, valgub kiirelt üle kogu keha ning tekitab vähese piimja vahu. Doseerida on kehakoorijat üsna raske: kuna toode on nii tahke, siis jääb sageli pihku rohkem, kui reaalselt vaja oleks. Kehalt kipuvad üleliigsed ning rasked kreemitükid duširuumi põrandale kukkuma ning seega on raiskamise oht päris suur. Kalli profitoote puhul on see loomulikult meelehärmi tekitav.

Koorivad oskesed on kreemil pigem väiksemõõdulised ning liiga palju ei näi neid tootes olevat. Seega on kehakoorija naha suhtes pigem õrn ja hell, soosides sagedasemat kasutamist. Lisaks toimuvad sheavõi ja avokaado tõeliselt rikkalike niisutajatena, nii et jääbki mulje, nagu oleks end duši all ihupiimaga sisse määrinud ning pärast seda enam eraldi teha pole vaja.

Skintruth tooted on müügil ametiku maaletooja kodulehel: www.beautyshop.ee ning hästi varustatud edasimüüjate juures. 450ml suuruse toote hind on orienteeruvalt 34€. Arvestades pakendi suurust ja seda, et kehakoorijat ei ole vaja igapäevaselt kasutada, jagub toodet üsna pikaks ajaks. Kas see on seda hinda väärt, otsustagu igaüks juba ise.  

 
 
6.2 KINDEL VALIK

Krõbeda hinnaga, mitte eriti kasutajasõbralik toode, mis samas on oma siluva kehakoorija nime väärt.

  • Pakend 5.2
  • Lõhn 6.8
  • Kasutusmugavus 4.8
  • Toimimine 8.7
  • Hind 4.8
  • Kättesaadavus 6.8
  • Soovitan 6.5

Otsid midagi kindlat?