Pühapäev 15 September 2019

Suvisel ajal soovitatakse kaasas kanda pudel vett ning ka pudelit kehavärskendajaga, mida vajadusel naha niisutamiseks kasutada saaks. Philip Martin's on välja mõelnud suurepärase suvetoote, mis sobib nii näole, kehale kui ka juustele ning mis toidab, niisutab ja taastab nii juukseid kui nahka. On Philip Martin'si niisutav sprei väärt kohta meie niigi väikses suvekotis?

Philip Martin's Pleasure Hair&Body niisutav sprei ei võta iseenesest palju ruumi. Pudel on 100ml ja sale ning mahub pea igasse kotti. Kuigi pudel ise on tume, siis sellest on siiski läbi näha toote sädelev koostis ning põnevad punased terad toote koostises. Kui kerge sädelus jääb ka nahale näha, siis punaste pallikeste pärast muretsema ei pea - nemad sellisel kujul spreist ei välju. 

Sprei on meeldivalt kerge ja suvise lõhnaga, sisaldab makadaamia ja babassu õli, aaloed ning mett. Tundlikuma ninaga naised võivad püüda neid lõhnu sealt tuvastada, kuid lõhnast palju olulisemgi on see, kui kiiresti ja mõnusalt toode naha sisse imendub. Toode on pisut geelja koostisega, kuid ei ole rasvane. Imendub tõesti kerge vaevaga ning jätab naha siidpehmeks. Spreid otse näkku lasta ei soovita, enne tuleks toode siis kätele lasta ning seejärel näole kanda. 

Suvel kaotavad niiskust ka juuksed ning seetõttu on eriti huvitav omada toodet, mis sobib nii keha kui juuste niisutamiseks ja värskendamiseks. Toodet on tänu väiksele ja mugavale pudelile kerge juustesse kanda, kuid esmamulje jääb pigem raske ning pulkjas. Toote imendudes see mulje kaob, kuid pusaharja järele vajadus säilib. Ehk on geeljas koostis juuste jaoks siiski veidi raskepärane?

Philip Martin'si tooted leiab Tradehouse Ilukaubamaja kauplustest ning Glow Make-Up Kosmeetikapoest. 100ml orienteeruv hind on 22€.

 

8.4 SUUREPÄRANE

Mõnus suvine toode, mida on mugav kaasas kanda ning mis annab nahale mõnusalt värske ja niisutatud tunde.

  • Pakend 8.5
  • Lõhn 9
  • Kasutusmugavus 10
  • Toimimine 7.5
  • Hind 7.5
  • Kättesaadavus 7.5
  • Soovitan 9

Otsid midagi kindlat?