Pühapäev 15 September 2019

Külmal ajal muutub nahk kuivaks ja oleks hea kui juba ka dušigeel oleks juba niisutavate ja hooldavate omadustega, et kogu naha niisutamise protsess ja kohustus ei jääks üksnes kreemi kanda. Argaaniaõliga dušigeel tundub üsna hea valik, kuna argaaniaõli niisutavad ja toitvad omadused on maailmakuulsad. Byothea kehahooldussarjas üks selline toode on - proovime järgi, kas dušigeel suudab tõepoolest nahka ka niisutada.

 

Argaaniaõli sisaldavate toodete puhul on pigem tavapärane, et kasutatakse pruunikas-kuldset värvi ning rohkelt ornamentikat. Byothea dušigeeli on selles mõttes pakendatud pigem tagasihoidlikult ning ega ta kaupluse riiuliltki teiste toodete seast just näkku ei karju. Pakend ise on 240ml, mis on täiesti mõistlik dušigeeli suurus. Korki on võimalik avada nii ühest servast peale vajutamisega kui ka mahakeeramise teel. See võimaldab toote pea täielikult lõpuni kasutada. 

 

Lõhn on dušigeelil nagu argaaniaõliga toodetel ikka - magus. Võib-olla on see pisut tagasihoidlikum ja mahedam kui sellistel toodetel tavapäraselt kipub olema. Igal juhul ei ole see häiriv ning kindlasti ei jää terveks päevaks gaasipilvena saatma. 

 

Dušigeel ise on üllatuslikult vedel läbipaistev geel. Ei tea, millest see tuleb, kuid oleks oodanud midagi beežimat ja paksema konsistentsiga. Kui dušigeel lihtsalt kätega nahale masseerida, siis erilist vahutavat efekti ei teki ning toode lubatult niisutav just ei tundu. Samas sile ja mõnus tunne on küll. Kui dušieel pesusvammile kanda, siis tekitab ta üsna kiiresti kerge ja koheva vahu. Kas ta samal ajal ka oluliselt niisutav? Nii rikkalik, kreemjas ja intensiivne see vaht just ei tundu.

 

Kas Byothea dušigeel puhastab naha õrnalt mustusest - jah. Kas sobib ka tundlikule nahale - jah. Kas mahedalt magus lõhn jääb külge - jah. Kas dušigeel muudab naha sametpehmeks ning toidab-niisutab nagu lubatud - võib-olla. Nahk just kare ei jää, kuid samas ei saa aru, et dušigeel naha olukorda tunduvalt paremaks muudaks. Kuiva naha puhul on soovituslik kasutada lisaks ka kehakreemi või salvi. Byothea Argan Oil dušigeel on ikkagi pesugeel, mitte kehakreem.

 

Byothea Argain Oil niisutav dušigeel 240ml maksab orienteeruvalt 10€. Saadaval Tradehouse kauplustes ning Byothea esindussalongides. 

7.2 VÄGA HEA

Hea hinna ja mõnusa lõhnaga dušigeel, mille võib lisada niisutava kehahoolduse rutiini, kuid vajab enda kõrvale kindlasti eraldi niisutavat kehakreemi.

  • Pakend 6.5
  • Lõhn 8.5
  • Kasutusmugavus 8.5
  • Toimimine 6.5
  • Hind 7
  • Kättesaadavus 6
  • Soovitan 7.5

Otsid midagi kindlat?