Pühapäev 15 September 2019

Kauni, särava ja elujõulise naha saavutamiseks tuleka nahka kindla regulaarsusega õrnalt koorida. On üsna tavapärane, et koorivad osakesed pannakse dušigeeli sisse - nii saab ühendada mitu mõnusat-kasulikku protseduuri ning samal ajal aega kokku hoida. Byothea pakub koorivaks nahahoolduseks argaaniaõliga rikastatud dušigeeli, mis lisaks vanade naharakkude eemaldamisele peaks nahka eriti tõhusalt niisutama ning pehmeks ja siidiseks muutma. Kuidas Byothea dušigeelil kõigi nende lubaduste täitmine välja tuleb - uurime välja!

Peab tunnistama, et Byothea kooriva dušigeeli leidmine riiulitelt ei ole kõige lihtsam ülesanne. Tuub on valge, kirjad-pildid peal kahvatupruunid. Jah, pruunikas toon annab edasi argaaniaõli ideed, kuid pakend ise jääb siiski silmapaistmatuks ja väga tagasihoidlikuks. Kuid kas ongi vaja, et iga tuub duširuumi riiulil kiiskaks nagu mereröövli kuldhammas? Ehk isegi mitte? Pakendi pealispind on mõnusalt matt ning tuubi suurus (200ml) igati mugav peos hoida. Kork avaneb kergelt, nii et üleliigselt jõudu rakendama ei pea.

Kui pakend ei tekita liigset vaimustust, siis geel, mis tuubist välja tuleb, on suisa fantastiline. See on tõepoolest geeli nime väärt geel, kuhu koorivad osakesed sisse on pandud. Byothea geel on kompaktne, ta ei voola, ei tilgu, ei haju lihtsalt ära. Geel on mõnusalt tummine ning seda nahale hõõrudes on iga pooriga tunda, kuidas see toode tõepoolest lisaks koorimisele ka nahka niisutab. Koorivad osakesed on piisavalt suured, et nende tegevust nahal tunda, samas ei ole nad liiga teravad ega tee nahale haiget. Kui siia juurde lisada veel mahe argaaniaõli lõhn, siis ongi uus lemmikrituaal sündinud!

Byothea Argan Oil kooriv dušigeel on saadaval Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes. 200ml toote hind on 11€ ning sellest jätkub üsnagi pikaks ajaks. 

7.6 VÄGA HEA

Maheda argaaniaõli lõhnaga mõnusalt kooriv ja niisutav geel, mis võib korduva kasutamise järel suisa sõltuvust tekitada.

  • Pakend 5
  • Lõhn 7.5
  • Kasutusmugavus 9
  • Toimimine 9.5
  • Hind 8
  • Kättesaadavus 6.5
  • Soovitan 8

Otsid midagi kindlat?