Pühapäev 15 September 2019

Luksuslikult hellitavad näohooldustooted asuvad iga enesest lugupidava naise hooldusrutiinis aukohal. Philip Martin's on välja mõelnud C-vitamiini ja hüaluroonhappe sisaldusega näoseerumi, mis lisaks niisutamisele ja toitmisele lubab vähendada juba olemasolevaid kortsukesi ja joonekesi näos. Proovime järele, kas Deep Skin Precious for Women näoseerum on igavese nooruse saladus.

Esimene mulje Philip Martin's Deep Skin Precious näoseerumi pudelit kätte võttes on luksuslik. Pudel on klaasist, tundub käes piisavalt raske ja tugev, et olla tõsiseltvõetav, kuid samas on ka elegantne ja naiselik. Pakendi teeb eriliseks pipett, millega seerumit pudelist doseeritakse, tehes toote kättesaamise ühest küljest lihtsaks ning teisest küljest hügieeniliselt puhtaks. Pipeti abil saab seerumit tilgutada probleemsetele kohtadele silmade ja suu ümbruses või siis kanda nahale kogu näo ulatuses. Lisaks saab pipeti abil kätte ka need kõige viimasemad seerumitilgad, nii et igati praktiline ning nutikas abimees. 

Järgmine meeldiv üllatus on seerumit reaalselt näole kandes. Toote lõhn on õrn ja naiselik, seerum imendub tõeliselt kiiresti, ei ole rasvane ega ebameeldiv. Nahk on koheselt sile ja pingul, tundub justkui tõmbaks seerum reaalselt nahka pingule. Normaalsele või rasusele nahale piisabki tihti vaid Philip Martin's näoseerumist, kelle nahk vajab rohkem niisutamist, võib seerumit kanda tavalise päeva- või öökreemi alla.

Philip Martin's Deep Skin Precius for Women näoseerum on sulfaadi- ja parabeenivaba, mis rõõmustab kindlasti paljusid naisi. Toode on saavad Tradehouse Ilukaubamaja kauplustes ning näiteks ka Glow Make-Up kosmeetikapoes. Näoseerum on saadaval 30ml pudelis ning tema orienteeruv jaehind on 36€. Arvestades seda, et ühest pudelist jätkub toodet kasutamiseks umbes 4 - 6 kuuks, siis ei ole see hind üldse mitte liiga kõrge.

 

8.7 SUUREPÄRANE

Väga mõnus näohooldustoode, mis sobib nii noorema kui ka juba natuke vanema naisterahva ilurituaali.

  • Pakend 9
  • Lõhn 9
  • Kasutusmugavus 10
  • Toimimine 9
  • Hind 8
  • Kättesaadavus 7
  • Soovitan 9

Otsid midagi kindlat?