Pühapäev 15 September 2019

Silmameigieemaldaja, mis on ühel ajal väga õrn ja väga tõhus, on iga naise unistuste toode. Dr. Irena Eris väidab, et tema kahefaasilise silmameigieemaldaja just selline unistuste toode ongi. Proovime järgi, kas see jutt vastab tõele!

Dr. Irena Eris kahefaasiline silmameigieemaldaja näeb tõeliselt armas ja kutsuv välja. Läbipaistvas pudelis on toote kaks faasi hästi näha, samuti ka nende segunemine. Hõbedane kork valmistab kindlasti rõõmu nendele, kellel meeldib vannitoa riiulitel säravaid asju hoida. Toode on 100ml tõeliselt käepärases suuruses. Pudel on ka meeldivalt pehme, mis teeb toote kandmise vatipadjale lihtsaks ja kiireks: toodet ei pea tilkhaaval pudelist välja nõrutama, vaid saab kerge näpuvajutusega kohe piisava koguse kätte. 

Silmameigieemaldaja lõhn on pea olematu ning väikese elevuse tekitab toote segunemisel nähtavale ilmuvad säravad osakesed. Lootus on, et see silmameigieemaldaja paneb silmad särama!

Dr. Irena Eris kahefaasiline silmameigieemaldaja on kirjade järgi väga õrn ja tõhus ning sobib ka tõeliselt õrnale silmaümbrusele ning läätsekandjatele. Õrn ja tõhus on ta tõepoolest, sest eemaldab kergelt ka veekindla silmameigi, sealjuures silmi kraapimata. Silmaümbrus jääb pärast meigi eemaldamist meeldivalt puhtaks ja niisutatuks, jätmata õlist või rasket tunnet. Meigieemaldajat võib kasutada ka huulemeigi eemaldamiseks ning ka sel juhul on tulemus puhas ja meeldiv. 

Dr. Irena Eris tooted on saadaval maaletooja, MG Beauty veebikaubamajas, hästivarustatud kosmeetikasalongides ning ilukauplustes. 100ml pudeli hind on orienteeruvalt 13€, mis hästi toimiva toote kohta tundub täiesti õiglane hind. 

8.9 SUUREPÄRANE

Hea hinna ning väga hea kvaliteediga silmameigieemaldaja, mis sobib ka kõige õrnemale nahale.

  • Pakend 9
  • Lõhn 9
  • Kasutusmugavus 9
  • Toimimine 10
  • Hind 8
  • Kättesaadavus 8
  • Soovitan 9

Otsid midagi kindlat?