Pühapäev 15 September 2019

Olid ajad kui enamik naistele mõeldud šampoone olid 2in1 ehk et sisaldasid juba palsamit. Praegu ei kujuta ettegi, et ilma eraldiseisva palsamita hakkama saaks. Kuna meeste soengumood on juba mõnda aega olnud pikemate juuste suunas kaldu, siis pole midagi imestada, et ka mehed hakkavad otsima ja nõudma mitmekülgsemat juuksehooldust kui kõik ühes tooted. Kas Woody's igapäevane palsam suudab kinnitada end meeste igapäevasesse hooldusrutiini? Proovime järgi!

 

Woody's juuksepalsamit on võimalik saada kolmes erinevas suuruses nagu šampoonigi: 75ml, mis sobib hästi proovimiseks või spordiklubisse kaasa võtmiseks, 355ml, mis sobib hästi vannitoa riiulile ja ka spordikotti ning 1000ml pudel, mis sobib pigem juuksurisalongi või siis eriti pikkade juustega palsamigurmaanidele. Või ka naisega kahepeale kasutamiseks, sest et ega seegi välistatud pole.

 

Palsam on mõnusalt värske lõhnaga: mentool ja eukalüpt tulevad selgelt esile ning nende mõju on ka palsamit kasutades tunda. Peanahk hakkab kergelt õhetama ning mentool jätab kauakestva värske tunde. Kuumal suvepäeval toimib see lausa lisajahutusena.

 

355ml pudeli korgil on üks probleem: see kipub tekitama kuivanud palsamist tropi just väljalaskeava ette ja seda hoolimata sellest, kas pudelit hoida riiulis õiget- või tagurpidi. Enne iga kasutamist seda kuivanud klompi sealt eest urgitseda on igatahes väga tüütu.

 

355ml toote hind on orienteeruvalt 11€. Arvestades seda, et toodet jagub pigem pikaks ajaks, ei ole väljaminek liialt suur. Toode meeldib ka naisele, mis võib olla hea, kui ise enam palsamit kasutada ei soovi – nii ei lähe hea kraam raisku. Samas kui naise kasutamise võrra endal vähem toodet kätte jääb, on tüli majas.

 

Woody's tooted on kättesaadavad Tradehouse Ilukaubamajas ning esindussalongides üle Eesti. 

 

7.4 VÄGA HEA

Üks lisatoode vannitoa riiulis ei pruugi mehele tingimata rõõmu teha, kuid sellest tootest saadud tunde nimel võiks seda vähemalt korra elus proovida.

  • Pakend 7.5
  • Lõhn 8.5
  • Kasutusmugavus 5.5
  • Toimimine 7.5
  • Hind 7
  • Kättesaadavus 7.5
  • Soovitan 7.5
  • Naisele meeldib 8.5

Otsid midagi kindlat?