Pühapäev 20 Oktoober 2019

Kehakoorijad - anna nahale hetkega uus elu.Meeste kehahoolduse ABC
Nagu näonahk, uuendab ka ülejäänud keha kattev nahk end pidevalt ning saab regulaarsest kehakoorimisest suurt kasu. Kehakoorijaid sisaldavad dušigeelid on hea moodus, kuidas naha uuendusprotsessi kiirendada ning hoida nahk pehme ja sile ning vältida kuivade, karedate alade teket. Kehakoorijate kasutamine aitab kiirendada niisutavate kreemide imendumist, juhul kui sa peaksid neid kasutama. 
NB! Kui sa oled isepruunistuvate toodete kasutaja, siis tasub alati enne nahka koorida, et tulemus jääks ilus, ühtlane ja ilma rantideta. 

 

Dušigeelid  - kvaliteetne dušigeel on investeering naha heaolusse.
Dušigeelil ja dušigeelil on sageli rohkem vahet kui pelgalt lõhn. Eriti selgesti tulevad dušigeeli head ja vead esile siis, kui oled füüsiliselt aktiivne ning käid duši all mitu korda päevas. Kui sa oled mees, kes ärkab hommikuti just duši all üles, otsi tooteid, mis sisaldavad tsitruseliste õlisid nagu greip, sidrun või bergamot, mis garanteerivad värske päeva alguse. Õhtuseks dušiks vali tooted, mis sisaldavad lavendlit – see rahustab ning tagab hea une. Naturaalsete õlidega dušigeelid mitte ainult ei puhasta, vaid ka niisutavad ja kaitsevad, nii et naha loomulik niiskustasakaal jääb püsima. 

 

Kehakreemid - parim viis hoida nahk pehme ja elastne.
Niisutamine on nahahoolduse viimane samm, just nagu auto vahatamine pärast pesu. Kehakreem hoiab naha niiskustasakaalu paigas, annab nahale parema väljanägemise ning kaitseb väliste keskkonnategurite eest. Selleks, et oma nahka kaitsta, kasuta kehakreemi alati pärast duši all käimist, siis kui nahk on veel pisut niiske. Kanna kreemi rikkalikumalt naha kuivematesse piirkondadesse ning ära unusta ka oma käsi ja jalgu, kuna need kipuvad alati pisut kuivemad olema. 
NB! Sa võid kasutada kehakreemi alati kui sul selleks soov või vajadus tekib. Kõige parem on seda teha enne magama minemist, nii saavad niisutavad komponendid kõige paremini nahka imenduda. 
 
 
 

Otsid midagi kindlat?