Pühapäev 15 September 2019

Soojad ilmad on tekitanud meeletu suveigatsuse ning soovi vastavalt sellele ka riietuda. Linnapilti ilmuvad taas kleidid, seelikud, miniseelikud.. Kevadine ilm on aga muutlik ning vajadus varbad päikse kätte pista võib tulla ootamatult, täiesti vihmase hommiku pärastlõunal. Selleks, et ootamatuid ning ebameeldivaid jalakatastroofe vältida, järgi neid nõuandeid.

 

1. Koori. See eemaldab sissekasvanud karvad, ühtlustab nahatooni ning on elementaarne ja vajalik nii enne kui ka pärast isepruunistavate toodete kasutamist.

 

2. Lisa värvi. Kellelegi ei meeldi kahvatud, pikast talvest isegi sinisevõitu jalad. Kasuta endale sobivat isepruunistavat kreemi ning näita julgelt oma jalgu.

 

3. Kreemita. Kuivad ja ketandavad jalad ei ole glamuursed ning neid tuleks vältida. Vali oma nahatüübi vajadustele sobiv kehakreem ning kasuta julgesti. Säravad ja siledad jalad on iga naise uhkus!

 

4. Jalgade make-up. Kui sa vajad jalgade iluvigade katmiseks rohkemat kui päevitus (väljapaistvad veenid, sinikad jms), siis kasuta julgelt meiki. Sinikad saad näiteks peita sobivat tooni jumestuskreemiga.  

Otsid midagi kindlat?