Pühapäev 15 September 2019

Naha puhastamine on näohoolduse üks tähtsamaid toiminguid ning meigi eemaldamine protseduur, millele tuleks palju ning põhjalikku tähelepanu pöörata. Kahjuks tehakse seda sageli kiiruga ja lohakalt, kasutades  nahatüübile või meigieemalduseks mittesobivaid tooteid. Meie näonahk on aga väga õrn ning hea väljanägemise ja terve näonaha seisukohast ülioluline, et näohooldustooted vastaksid nahatüübi vajadustele ning oleksid tõhusad, kuid samas õrnatoimelised. 

Mitsellaarvesi on juba mõnda aega olnud meigieemalduse valdkonnas kõige eelistatuim toode. Just lihtsuses peitub võlu, seega milleks kombineerida omavahel 3-4 toodet, kui sama tulemuse võib saavutada vaid ühega? Ajalist (ja rahalist) kokkuhoidu ei pea vist mainimagi.  Mitsellaarvesi kombineerib omavahel värskuse, mille annab vesi, ning puhta tulemuse, mille annab õlibaasil meigieemaldus. Loodud just tundliku naha vajadusi silmas pidades, sobib mitsellaarvesi eriti hästi talveperioodiks, mil ka normaalne nahk kipub kuivaks, karedaks ja tundlikuks muutuma.

Mida teeb tavaline meigieemaldaja?

Nii nagu meigieemaldaja nimigi ütleb, peab toode eemaldama nahalt meigi. Lisaks eeldame, et toode eemaldab ka päeva jooksul tekkinud rasu, ummistused pooridest jms, olles samal ajal võimalikult tõhus ja naha vastu õrn. Selleks, et nahka tõhusalt puhastada, on vaja õlibaasil toodet, mis praktikas jätab nahale sageli rasvase kihi. Aga millisele naisele meeldiks päeva lõpus rasvane kiht näos? Seetõttu ongi väga paljud meigieemaldajad emulsioonid, mis ei ole jällegi naha vastu nii head.

Mis on mitsellaarvee edu saladus?

Siin tulebki mängu mitsellaarvesi, mis kombineerib omavahel õli ja vee ning seda viisil, mis ei ole nahale kahjulik ega ebameeldiv.  Õli puhastavad osakesed on selles tootes nii pisikesed ja nii hästi veega segunenud, et nende olemasolu praktiliselt ei tunnegi. Nägu kindlasti ebameeldivalt õliseks ei jää, samas saab kogu meik ja mustus tõhusalt eemaldatud. Lõpptulemus jääb erakordselt puhas, värske ja meeldiv. Ajal, mil iga minut on arvel, on selline toode tõeline elupäästja.

Mitsellaarvett võib kasutada ka kui toonikut, mida tavaliselt kasutatakse pärast meigieemalduspiima või -õli kasutamist. Mitsellaarvesi jätab nahale mugava, mõnusa ja samas värskendatud tunde ning seda soovitatakse kasutada ka hommikuti, et nahk õrnalt ja pehmelt üles äratada ning päevaks ette valmistada.

Kuidas mitsellaarvett kasutada?

Mitsellaarvee lisamine oma ilurituaali on lihtsamast lihtsam: pihusta toode vatipadjakesele ning tõmba õrnalt üle näo ja kaela. Vajadusel korda, kuni padjake jääb puhtaks ja kõik ebapuhtused on eemaldatud. Nägu enam toniseerima või veega üle loputama ei pea.  Mitsellaarvee ainuke puudus on see, et ta ei pruugi veekindla meigi eemaldamisel nii tõhus olla.

Otsid midagi kindlat?