Kosmeetiku konsultatsioon - https://iluproff.ee

Kosmeetiku konsultatsioon

Õige nahahooldus on selle ilu ja tervise võti paljudeks aastateks. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on vaja arvestada naha tüübi ja hetkeseisundi iseärasusi. Selles aitab Sind kvalifitseeritud kosmeetik, spetsialist oskab koostada individuaalse hooldusplaani, mis sisaldab salongiprotseduure ja koduhoolduse soovitusi ning pakub optimaalseid lahendusi Sinu naha kosmeetiliste probleemide lahendamiseks. 

Konsultatsiooni etapid:

Kosmeetiku konsultatsion Tallinnas
  • Ajaloo kogumine: naha individuaalsete omaduste väljaselgitamiseks tutvub kosmeetik kliendi kaebustega ja selgitab välja tulemuse, mida ta soovib saavutada. Samal etapil küsib spetsialist koduhooldustoodete ja nahaga eelnevalt tehtud manipulatsioonide kohta.
  • Naha visuaalne, manuaalne uurimine. Nahatüübi määramine, esteetiliste probleemide ja ka hetkel esinevate riskitegurite tuvastamine.
  • Maksimaalsete võimalike tulemuste ennustamine.
  • Individuaalse hooldusplaani ja protseduuride koostamine salongis. Vastavalt naha omadustele valib kosmeetik kosmeetilised ja riistvaraprotseduurid. Ta räägib teile üksikasjalikult igaühe kohta neist, erinevate meetodite kombineerimise võimalusest, hooajalisusest ja rakendamise sagedusest.
  • Koduste nahahooldustoodete valik haigusloo ja läbivaatuse põhjal saadud teabe põhjal.
  • Soovituste esitamine koduse nahahoolduse, toitumise ja elustiili kohta.
  • Vajadusel määrab kosmeetik kontrollvisiidi kuupäevad, samuti suunab kliendi konsultatsioonile ja uuringutele kõrgelt spetsialiseerunud spetsialistide juurde – toitumisspetsialist, günekoloog, endokrinoloog.

Kestus

1 tund

Hind

60€

Salong

Kristiine Iluproff

Kaubamaja Iluproff

Kuidas registreeruda

online

58006611

info@iluproffsalon.ee