Kosmeetiku konsultatsioon koos Mark Vu - https://iluproff.ee

Kosmeetiku konsultatsioon koos nahadiagnostikaga diagnostikaseadmel Mark Vu

Mark Vu iluproff

Õige nahahooldus on selle ilu ja tervise võti paljudeks aastateks. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on vaja arvestada oma nahatüübi iseärasusi ja selle hetkeseisundit. Selles aitab teid kvalifitseeritud kosmeetik, kes kasutab analüüsiks arvutidiagnostikat, kasutades uuenduslikku Mark Vu seadet. Diagnostika käigus määratud kriteeriumide alusel suudab spetsialist koostada individuaalse hooldusplaani, mis sisaldab salongiprotseduure ja koduhoolduse soovitusi ning pakub optimaalseid lahendusi Teie naha kosmeetiliste probleemide lahendamiseks.

 

Kestus

1 tund

Hind

80€, 300€ kauba ostmisel on konsultatsioon tasuta

Salong

Rocca al Mare Iluproff

Kuidas registreeruda

online

58006611

info@iluproffsalon.ee

 

Konsultatsiooni etapid:

 • Ajaloo kogumine: naha individuaalsete omaduste väljaselgitamiseks tutvub kosmeetik kliendi kaebustega ja selgitab välja tulemuse, mida ta soovib saavutada. Samal etapil küsib spetsialist koduhooldustoodete ja nahaga eelnevalt tehtud manipulatsioonide kohta. 
 • Naha visuaalne, manuaalne ja instrumentaalne uurimine. Nahatüübi määramine, esteetiliste probleemide ja ka hetkel esinevate riskitegurite tuvastamine.
 • Maksimaalsete võimalike tulemuste ennustamine.
 • Individuaalse hooldusplaani ja protseduuride koostamine salongis. Vastavalt naha omadustele valib kosmeetik kosmeetilised ja riistvaraprotseduurid. Ta räägib teile üksikasjalikult igaühe kohta neist, erinevate meetodite kombineerimise võimalusest, hooajalisusest ja rakendamise sagedusest.
 • Koduste nahahooldustoodete valik haigusloo ja läbivaatuse põhjal saadud teabe põhjal. 
 • Soovituste esitamine koduse nahahoolduse, toitumise ja elustiili kohta.
 • Vajadusel määrab kosmeetik kontrollvisiidi kuupäevad, samuti suunab kliendi konsultatsioonile ja uuringutele kõrgelt spetsialiseerunud spetsialistide juurde – toitumisspetsialist, günekoloog, endokrinoloog.

Mis on “Arvutidiagnostika Mark Vu”?

Kosmeetiliste nahaprobleemide edukaks vabanemiseks on vaja arvesse võtta selle ainulaadseid omadusi, sealhulgas tüüpi ja seisundit. Mark Vu aparaadi abil saate teha arvuti diagnostikat ja nahaanalüüsi, mis võimaldab koostada individuaalse protseduuri plaani ning määrata optimaalsed lahendused soovitud tulemuse saavutamiseks.

Mark Vu Tallinn iluproff

Mark Vu on üks moodsamaid diagnostikaseadmeid, mis analüüsib multispektraalse pilditehnoloogia abil igakülgselt Sinu naha ja nahaaluse koe seisundit.

Hindamine põhineb 8 kriteeriumil:

 • kortsude olemasolu;
 • naha hüdratsiooni tase;
 • naha poorsus;
 • naha tekstuur;
 • UV-kahjustusest põhjustatud laigud;
 • pooride saastumine;
 • punased tsoonid – põletiku, mikrokahjustuste, rosaatsea olemasolu;
 • pruunid laigud – pigmentatsioon, armid, tedretäpid.

Mark Vu seadmega nahadiagnostika omadused

Mark Vu iluproff

1. Nahapinna visualiseerimine 3D-vormingus – loomuliku varjundiga, värvilise reljeefiga või hallide varjunditega. Pilti saab vaadata mis tahes nurga alt.

2. Nahatüübi eksimatu määramine, mis teostatakse automaatselt. Just nahatüüp määrab suuresti ära mitte ainult koduse hoolduse ja protseduuride, vaid ka elustiili ja toitumise omadused, et saavutada parim efekt.

3. Ristpolariseeritud ja ultraviolettkiirgusega IntelliFlash valgustus naha seisundite salvestamiseks ja täpseks mõõtmiseks.

4. Mark Vu “mitme punkti positsioneerimise” süsteem aitab dokumenteerida naha seisundi muutused teatud aja jooksul ja visualiseerida tulemusi reaalajas.

5. RBX tehnoloogia pigmendi kontsentratsiooni optimaalseks kuvamiseks veresoonte puudulikkuse, punaste laikude, hüperpigmentatsiooni, põletikuliste protsesside ja muude naha seisund korral.

 1. Tulemuste võrdlus numbriliste näitajatega ja graafiku väärtustega.
 2. TRUSKIN AGE funktsioon naha üldise seisundi ja selle vanuse määramiseks.
 3. Valik Canfield Mirror võimaldab kosmeetikul simuleerida naha seisundit pärast lihvimist ja koorimist, et täpselt määrata nende protseduuride teostatavust.