Tööpakkumised - https://iluproff.ee
tööpakkumised
Peamised tööülesanded:
・Erinevate näohoolduste teostamine
・Klientide abistamine ja nõustamine
・Toodete müük ja tutvustamine

Nõudmised kandidaadile:
・Kosmeetiku haridus
・Hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
・Soov arendada pidevalt iluvaldkonnas
・Hea eesti ja vene keele oskus
・Kohusetunne, usaldusväärsus, hea pingetaluvus, paindlikkus

Omalt poolt pakume:
・Kaasaegseid ning mugavaid töötingimusi
・Regulaarsed koolitused
・Pikaajalist, stabiilset töösuhet
・Enesetäiendamise võimalusi
・Konkurentsivõimelist palka

• sõbralik klientide vastuvõtt ja nõustamine;
• kohene reageerimine telefonikõnedele ja e-kirjadele;
• teabe operatiivne töötlemine ja edastamine;
• teenuste ja toodete müük ja tutvustamine;
• andmete sisestamine arvutiprogrammi ja õigete arvete esitamine.

Nõuded kandidaadile:

• positiivne ja elurõõmus hoiak; • ausus, kohusetundlikkus, pingetaluvus;
• valmis töötama graafiku alusel; • klienditeeninduse kogemusega; • väga hea eesti ja vene keele oskus; • arvuti- ja kontoriseadmete hea käsitlemise oskus.

Omalt poolt pakume: • Kaasaegseid ning mugavaid töötingimusi; • Regulaarsed koolitused; • Firmasiseseid soodustusi;
• Konkurentsivõimelist palka.

    Nimi*

    Telefon*

    Kommentaar

    Kokkuvõte